CYKLICKÁ MÁMA

Projekt pro všechny maminky, které chtějí být v pohodě po celý měsíc

Toužíš po tom být dokonalou a milující mámou i ženou. Každý měsíc ale přijde období, kdy jsi protivná na děti, na muže i sama sobě. Kdy přichází únava, vyčerpání a frustrace.Toužíš po tom cítit se dobře ve svém těle. Cítit se opět jako žena. Mít dost energie pro své blízké, ale i sama pro sebe a pro své sny.

Možná teď slyšíš o ženské cykličnosti poprvé. Pomůžu ti poznat tvůj cyklus a pochopit, jak může být ženský cyklus klíčem ke spokojenému mateřství i tělu.

Možná ses s cykličností už setkala, ale stále ti vrtá hlavou: No jo, to je všechno moc hezké, ale jak se dá žít cykličnost s malými dětmi? Kde mám v tom každodenním shonu najít čas na sebe a energii věnovat se svému tělu, svým potřebám či snům? A jak můžu sledovat svou cykličnost, když nemám menstruaci?

Všechny odpovědi nalezneš v projektu CYKLICKÁ MÁMA, který převádí koncept Cyklické ženy do podmínek našich domácích džunglí 🙂

A kdo to tedy je ta cyklická máma?

Cyklická máma je žena, která si je vědoma své proměnlivosti, zná a respektuje svoje tělo. Když je unavená, tak si lehne. Když se jí chce plakat, tak pláče. Když se jí něco nepovede, omluví se, odpustí sama sobě a hledá cesty, jak to příště udělat lépe.

Miluje svoje děti a partnera, ale také miluje samu sebe. Svou divokost, nespoutanost, zranitelnost, jemnost, křehkost a ženskost. Je si vědoma své síly a dokáže ji využívat způsobem, který je respektující k životu.

Poslouchá a naplňuje své aktuální potřeby, je si vědoma svých momentálních kvalit a schopností a umí je využívat: jak pro dobro své, tak pro dobro svých blízkých i okolního světa. Cyklická máma miluje život ve všech jeho barvách a proměnách.

 

Vítej mezi námi! Kde všude můžeš hledat inspiraci:

E-BOOKY

E-book ZDARMA 

12 tipů, jak být doma v pohodě po celý měsíc

       Poznej svůj cyklus a získej ZDARMA klíč ke spokojenému mateřství i tělu!

E-book CYKLICKÁ MÁMA

    Nauč se respektovat své proměnlivé potřeby  a využívat své zesílené schopnosti

       Praktický a prožitkový e-book pro všechny maminky, které se chtějí naučit lépe pracovat se svou energií, se svými náladami, či se svými schopnostmi, a které se chtějí cítit dobře ve svém těle i ve svém domově po celý měsíc.

WEBINÁŘE CYKLICKÉ MÁMY

Série webinářů se zajímavými hosty a na témata, která často maminky trápí

Jak žít v souladu se svým cyklem i v mateřství
Jak zhubnout (nejen) po porodu a zbavit se závislosti na cukru