CHCETE PROŽÍVAT SVOU MENSTRUACI V POHODĚ A BEZ BOLESTI?

CHCETE ROZUMĚT TOMU, CO SE DĚJE V ŽENSKÉM TĚLE I PSYCHICE BĚHEM MENSTRUACE?

Dodnes si pamatuji své první seznámení s menstruací i svou reakci: "Fuj, tohle teda rozhodně ve svém životě nechci!" Ten pocit paniky a hanby, když to pak opravdu přišlo. Každoměsíční svíjení se v bolestech. Kontrolování, zda "to" není vidět.

Dnes si svou menstruaci užívám. Bolesti jsou tytam. Menstruace je kratší a slabší. Před lety jsem odložila veškeré menstruační pomůcky. Mám ráda ticho, do kterého se každý měsíc nořím, i moudrost a nadhled, které menstruace přináší. Vnímám mnohem inzenzivněji svoje tělo i propojení s přírodou a jednotou. Pociťuji obrovskou vnitřní sílu, svobodu a radost.

A tyto pocity chci předat i vám! A právě proto tu pro vás je stručná a praktická

PŘÍRUČKA POHODOVÉ MENSTRUACE:

VŠECHNO, CO JSTE KDY CHTĚLI VĚDĚT O MENSTRUACI, ALE BÁLI JSTE SE ZEPTAT

Co se v příručce dozvíte:

 • Co to je menstruace a proč ženy menstruují
  Jak vypadá optimální menstruace (délka, intenzita, barva, periodicita) a co se děje v těle ženy během menstruačního cyklu.
 • Menstruační pomůcky
  Soudobé menstruační pomůcky a výhody i nevýhody jejich používání
 • Jak si menstruaci užívat
  Jak se může žena podpořit v lepším prožívání menstruace; dary menstruace
 • Menstruační poruchy
  Časté potíže menstruačního cyklu, jejich příčiny a možná řešení pohledem západu, východu a psychosomatiky
 • Menstruační mýty
  Jak je to s koupáním či cvičením během menstruace? Může mít žena během menstruace sex? Jak to, že může žena otěhotnět z pohlavního styku během menstruace? Kdy seznámit dceru s menstruací? A proč mluvit o menstruaci i s muži?

Příručku pro vás sestavila Katka Marešová, certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a máma čtyř dětí, která pomáhá ženám i dívkám naučit se znát, respektovat a milovat svoje tělo, menstruaci a ženskou proměnlivost.

Vede cyklické kurzy pro ženy i mámy s dcerami a učí o menstruaci a ženském cyklu na školách. V říjnu 2022 byla s tématem menstruace hostem Jardy Duška v pořadu Duše K, což ji inspirovalo k tomu předávat toto téma otevřeně, uctivě a s humorem i mužům. 

Pro koho je příručka vhodná:

 • PRO ŽENY
  Příručka je vhodná pro všechny ženy, které chtějí lépe poznat svoje tělo, užívat si své menstruace a využívat darů, které přináší.
 • PRO DÍVKY
  Příručka dívky jednoduchým a citlivým způsobem seznámí s menstruací a pomůže jim se na toto období těšit a nebát se ho.
 • PRO MUŽE
  Příručka mužům pomůže pochopit, co a proč se děje každý měsíc s ženami v jejich okolí, a jak při tom podpořit ženy i sami sebe 🙂

Náhledněte dovnitř:

Co říkají čtenáři:

Hezká, informativní a pozitivní! Moc se mi líbí, plus je v ní hodně praktických odkazů, ke kterým se mohu kdykoliv vracet.
Jana
Naozaj veľmi dobre napísané. Veľmi veľa užitočných informácií na jednom mieste.
Ivan
Pokaždé, když jsem teď tak cyklická, že se mi nechce nic jiného, než jen být a poslouchat, co moje tělo říká, vzpomenu si na tebe 🙂
Daniela
Tak já se snad teď na tu svou periodu i těším!
Zlata

Kolik příručka stojí:

V příručce vás čeká skoro 10 000 slov a 40 stran inspirativního čtení. Cena e-booku je 210 Kč. 

To je částka, kterou zaplatíte např. za lístek do kina Cinema City, dvě hodiny v posilovně nebo polední menu s nápojem. 

K příručce navíc dostanete speciální bonus!

Vím, že někdo dává přednost mluvenému slovu a informace lépe přijímá poslechem, proto jsem celou příručku namluvila a kromě elektronického e-booku ji dostanete i ve formě audioknihy v hodnotě 190 Kč.

Možná stále váháte:

Je pro mne e-book  vhodný, i když už/ještě nemám menstruaci (případně ji jako muž nikdy mít nebudu:))?

Věřím, že e-book je vhodný i pro ženy po menopauze, neboť pro ženu je vždycky léčivé, když se menstruací zabývá, bez ohledu na to, zda fyzickou menstruaci má či nemá. Dívky e-book seznámí s tím, co je čeká a příjemně je na toto období ženské plodnosti připraví. A určitě obohatí i muže, kteří s ženami žijí a jsou chtě nechtě jejich menstruací ovlivňováni 🙂

Je pro mne e-book  vhodný, i když nemám problémy s menstruací a všechny menstruační pomůcky dobře znám?

Ano, věřím, že i tehdy v e-booku najdete pro sebe mnoho nových aha momentů a spatříte souvislosti, které jste doposavad neviděly, a začnete si své menstruace vážit a užívat ještě na hlubší úrovni ♥

Co když e-book koupím a zjistím, že to není pro mne?

Rozumím vašim obavám, a proto vám nabízím 30 denní garanci vrácení celé částky. Pokud se během 30 dnů od zakoupení e-booku rozhodnete, že to není nic pro vás, stačí, když mi napíšete, a já vám vrátím peníze v plné výši.