Toužíš po tom být dokonalou a milující mámou či ženou.

Od rána do večera a často i od večera do rána skáčeš kolem dětí, domácnosti, manžela, práce a snažíš se naplnit všechny jejich potřeby a přání.

Každý měsíc přijde období, kdy jsi protivná na děti, muže i sama sobě.

Kdy přichází únava, vyčerpání a frustrace. 

Toužíš po tom cítit se dobře ve svém těle.

Cítit se opět jako žena. Mít dost energie pro sebe i své blízké. Plnit si své sny. Cítit naplnění.

 • Chceš se cítit ve svém těle skvěle po celý měsíc?
 • Chceš mít doma pohodu po celý měsíc?

Právě pro tebe jsem 

napsala, natočila a namluvila praktický a prožitkový e-book

CYKLICKÁ MÁMA

Nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti

Jako máma čtyř dětí narozených během čtyř let moc dobře vím, co to je vyčerpaná podrážděná matka a jak se cítí. Byla jsem tam. Přežívala ze dne na den. Dotkla se dna i svých nejtemnějších stínů.  A pak jsem se od toho dna odrazila. Stíny proměnila v dary.

Objevila jsem ženskou cykličnost.

Cykličnost...

 • Která i tobě přinese pohodu, radost a klid.
 • Budeš laskavější k sobě i ke svému okolí.
 • Budeš mít dostatek energie pro sebe i druhé.
 • Naučíš se lépe využívat své aktuální schopnosti.
 • Začneš přijímat samu sebe se vším všudy.
 • Naučíš se pracovat se svými proměnlivými náladami.
 • Naučíš se vidět ve všem a ve všech to krásné.
 • Budeš žít svůj plný potenciál.

To vše ti chci předat skrze e-book Cyklická máma!

Zase, znovu a opět ti musím vychválit tvůj e-book. Aktuálně prožívám předmenstruační fázi a normálně si ji užívám. Myslím, že jsem našla nástroj, jak zkrotit své chutě a nálady. Přijetím fáze se mi značně ulevilo. Když to není boj, ale laskavé přijetí, pak ani já nejsem ostrá bojovnice. Nejsem vyzenovaná pohodářka, ale jsem víc sama sebou, děti ani manžela nemám jako hromosvod a když mě něco naštve, sprostě si zanadávám do éteru a je to dobré.

Začínám celý cyklus pomalu ale jistě chápat a obdivovat a radovat se z něj. Ebook je tak krásně prakticky pojatý, že se mi s ním pracuje úplně pohodově a intuitivně, jak zrovna potřebuju. Žádná hutná teorie, ale jasné uchopení a převedení do praxe. Děkuju 🙂

Eliška Kopicová

Máma, co ráda chodí, www.eliskacoradachodi.cz

Reference na této stránce jsou ověřené a pocházejí od mých skutečných klientek. 

Jmenuji se Katka Marešová a jsem certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®. Pomáhám ženám i dívkám naučit se znát, respektovat a milovat své tělo, menstruaci a ženskou proměnlivost.

Vedu cyklické kurzy pro ženy, dívky i mámy a dcery. Všude poslouchám příběhy, stesky a problémy, které přináší mateřství i naše ženská proměnlivost. Spolu s vámi hledám řešení a způsoby, jak si užívat mateřství i života po celý měsíc.

0
let praxe vedení kurzů o ženském cyklu
0
kurzů na školách a pro mámy a dcery
0
odučených hodin na kurzech
0
dívek a žen na seminářích

Co se díky e-booku naučíš:

Jak funguje tvé ženské tělo

 • Proč je důležité zabývat se menstruačním cyklem.
 • Jaké hormonální změny v těle ženy probíhají a jak ovlivňují tvůj život.
 • Jak ti může respektování tvé proměnlivosti pomoci žít spokojený život a cítit se ve tvém těle dobře po celý měsíc, po celý rok, po celý život.

Jaké jsou čtyři základní fáze cyklu

 • Jak na sobě jednotlivé fáze poznat.
 • Co se během dané fáze děje ve tvém těle a jak to ovlivňuje tvé potřeby i schopnosti.
 • Jaké dary ti každá fáze přináší a jak se vyrovnat s výzvami jednotlivých fází, jako např. s bolestivou ovulací či menstruací, PMS, podrážděností atd.

Jak žít cykličnost v praxi

 • Jak svůj cyklus sledovat a poznávat.
 • Jak si podle něj plánovat život.
 • Jak svůj cyklus a proměnlivost komunikovat dětem, partnerovi či pracovnímu okolí.
 • Jak funguje ženská cykličnost v těhotenství, po porodu či menopauze.

Jak svůj cyklus v životě využívat

 • Jak ti vědomá práce s ženským cyklem pomůže být úspěšná a spokojená v sedmi důležitých oblastech života:
 • 1. mateřství,
  2. partnerství,
  3. péče o domácnost,
  4. čas pro sebe,
  5. hubnutí,
  6. zaměstnání
  7. práce s vlastními stíny.

To vše ti budu předávat velmi praktickou a prožitkovou formou.

 Každé probírané téma ti dám pocítit doslova na vlastní kůži. Čeká tě mnoho praktických úkolů, cvičení a technik. Zapojíme do tvého učení i hudbu, obrázky, barvy, pohyb, příběhy či hry. Naučím tě vnímat tvé vlastní tělo a pochopit, jak to máš právě ty!

Nahlédni dovnitř ⤵︎

E-book je naprosto bombastický! Není to jen E-book, ale spíš komplexní průvodce cykličností s meditací, videem, tancem a praktickými úkoly. Katka má naprosto andělský hlas! Osobní příběhy jsou skvělé. Mají neuvěřitelnou vypovídací schopnost. Když je čtu, tak přesně cítím tu energii či neenergii. Ten způsob, jak přistoupit k plánování, to je naprostá pecka!!!

Doporučuji všem ženám, které chtějí žít život s větší lehkostí a objevit kouzlo ženskosti. My ženy jsme totiž úžasné, fascinuje mne ta proměnlivost, která přináší tolik úžasných schopností. Katka je krásně popisuje. Je jasné, že co učí i žije a umí to krásně předat. Bylo pro mne snadné ty schopnosti objevit i u sebe.

Petra Kvapil Procházková

Autorka projektu Pět kouzel zahrady, www.petrakvapil.cz

Představ si, že máš dost energie pro sebe, děti, partnera i svou práci. Že s radostí plníš všechny jejich potřeby a přání. Ale když jsi unavená, tak si lehneš. Když si uděláš kafe, tak si ho vypiješ. Když jsi frustrovaná, umíš si pomoci, aniž bys zranila své blízké.

Představ si, že vnímáš svoje ženské tělo a užíváš si jej po celý měsíc. Zbavíš se bolestivé menstruace i neustálých výbuchů v premenstruačním období. Jsi si vědoma svých potřeb, schopností i hranic a umíš je respektovat. Žiješ své sny.

Protože máš klíč ke spokojenému životu a zdravému tělu: RESPEKTOVÁNÍ TVÉHO ŽENSKÉHO CYKLU.

K e-booku ti přidám jako DÁREK

Pracovní listy

V nich tě čeká 11 praktických úkolů, které ti pomůžou jednotlivé fáze i témata lépe procítit a pochopit.

Také se v nich naučíš sestavit a vést svou vlastní cyklickou mapu, která ti pomůže pochopit, jak se pravidelně každý měsíc mění tvoje energie, síla, schopnosti či potřeby, a plánovat si podle toho život v souladu s cyklem, díky čemuž budeš v životě úspěšnější, výkonnější a hlavně spokojenější!

V hodnotě 250 Kč po tebe ZDARMA. 

Vaše kniha a informace z ní mi pomáhají procítit moje ženství a naladit se na danou fázi mého cyklu a já z toho mám lepší prožitek a užitek. Také si zpětně prožívám některé „věci“ z mého dospívaní a rané dospělosti. Plus si odpouštím ty špatné nálady a výbuchy, které Vy tak dobře popisujete ve své knize, když žena nejde se svým cyklem či okolnosti to nedovolí a psychika to neunese a dojde k výbuchu, jehož sílu pocítí ti nejbližší a často nejmenší.

Moc Vám za uveřejnění Vašich pocitů a propadů děkuji, jste statečná se k nim takto veřejně přiznat a velmi jste mi pomohla. Pomohla mi k sebeodpuštění a lepším vztahům sama se sebou a mými bližními. Děkuji Vám za to, co děláte a šíříte. Kdybych měla dceru, zlepšila bych její dospíváni o poznatky a prožitky, o kterých píšete a mluvíte - a žijete. A tak si vše teď prožívám zpětně se svou malou a mladou verzí, což je nádherné, čistící a posilující.

Jana

Ahoj Kačí, rozečetla jsem tvoji knížku. I když mi v minulosti přišlo, že nálada a elán se odvíjejí jedině od toho, co jsem dělala, tak zrovna tenhle týden vidím celkem zřetelně i jiné souvislosti a s radostí a dobrým svědomím jsem se místo věčného rozčilování nad hluchými dětmi zdekovala do postele a nechala je v dosahu manžela. A najednou byl na všech frontách klid 🙂 A díky za inspiraci a „posvěcení“ těch myšlenek, když člověk potřebuje někdy prostě vypadnout (oč lépe, když to stihne dříve, než je pozdě. :))

Veronika

Než jsem se začetla do e-booku, byla jsem tématem cykličnosti v podstatě nepolíbená. O to více si cením způsobu, jakým autorka vše velmi výstižně a čtivě vysvětlila. Upřímně - knížku jsem doslova zhltla.  Nejlepší na tom je, že je kniha plná návodů, meditací, pracovních listů, příkladů ze života, které ti umožní veškeré informace převést do praxe - vytěžit z ní pro sebe maximum. Vím, že se k ní budu neustále vracet.

Děkuju za to, že konečně rozumím tomu, proč se v určitých fázích chovám a jednám určitým způsobem. Mám teď v rukou klíč k velké truhle od pokladu a je jen na mně, jestli truhlu odemknu a budu si užívat toho, co mi nabízí… 

Renata Hrkalová

Lektorka češtiny pro cizince, www.czech-me.com

Cyklická máma je praktický sprievodca pre všetky ženy, ktorým nie je ľahostajné vlastné telo a sú pripravené načúvať jeho potrebám v rôznych fázach svojej cykličnosti. Katka Vám úprimne rozpovie svoj príbeh a po jeho prečítaní budete mať pocit, že sa poznáte roky a môžete jej vďaka tomu absolútne dôverovať.

V e-booku zrozumiteľne vysvetľuje, kedy si dopriať odpočinok, prečo bývame plačlivé a aj to, v ktorej fáze sme pri najväčšej ženskej sile. Ako bonus Vám navyše ponúka prehľadne spracované pracovné listy, ktoré Vám pomôžu začať pozorovať svoju cykličnosť, krásne meditácie a praktické videá.

Miriama Terlandová

Autorka projektu Sme náročné, www.miriamaterlandova.sk

Vylepšení a doplňky

K e-booku Cyklická máma jsem pro tebe připravila další doplňující produkty, které samotný e-book vylepší a pomůžou ti dostat vše pod kůži a začít prakticky používat

Můžeš si je k objednávce přidat podle svého uvážení. 

Rozšíření 1

VIDEO 5+1 ZÁKLADNÍCH POTŘEB MÁMY

25 minut

Skrze svůj příběh ti představím 6 potřeb, které jsou klíčové pro spokojenost mámy i pohodu celé rodiny, a dám ti praktické tipy, jak si tyto potřeby naplňovat, i když jsi zavalená dětmi, prací či jinými povinnostmi.

Rozšíření 2

BALÍČEK MÁMA

Jemná meditace 1

Meditace "Co bys potřebovala, aby ti bylo dobře" (10 min) ti pomůže načerpat novou energii a sílu, a uvědomit si, po čem tvé srdce a tělo právě teď nejvíc touží.

Jemná meditace 2

Meditace "Uzemnění a hranice" (13 min) ti pomůže nastavit si zdravé hranice a nenechat se v premenstruační fázi převálcovat emocemi tvými či tvého okolí.

Taneční video

Video "Rozhýbání pánve a emocí (15 min) tě provede 4 pohybovými aktivitami zaměřenými na tvou pánev a v ní uložené emoce.

Video ti pomůže uvolnit napětí a harmonizovat tvůj cyklus.
Uvolnit emoce a vyjádřit je bezpečným nezraňujícím způsobem.
Prožít si všechny čtyři fáze skrze tělo a pohyb.

.

Určitě tě už zajímá cena

E-book obsahuje 20 000 slov, 112 stran, 11 praktických úkolů a mnoho konkrétních tipů a technik, které ti pomůžou vytvořit si harmonický domov: ten vnější pro tvé okolí i ten vnitřní - tvé tělo.

Vložila jsem do něj všechny svoje zkušenosti, pády i cenné lekce, které mi přineslo 40 let života, 20 let vědomé práce s tělem, 10 let mateřství a 5 let v projektu Cyklická žena®. Vložila jsem do něj srdce.

Věřím, že díky informacím a prožitkům, které v e-booku získáš, i u tebe zavládne harmonický domov po celý měsíc! 

Můžes si vybrat ze 3 variant:

SPECIÁLNÍ KVĚTNOVÁ AKCE!

„Balíček MÁMA“ v hodnotě 500 Kč ZDARMA!

Akce platí do 31. 5. 2024

E-BOOK
450 Kč
E-book Cyklická máma + pracovní listy
E-BOOK + ROZŠÍŘENÍ 1
650 Kč
E-book Cyklická máma + pracovní listy

+Video 25 min "5+1 základních potřeb mámy"

Kolik e-book stojí

A to za cenu 

750 Kč / 31 €

Ale teď mimořádná nabídka! 

Právě teď můžeš získat e-book za zvýhodněnou cenu. Z běžné ceny ti v tuto chvíli odečtu 300 Kč, které si můžeš užít třeba na nějaké hezké půlhodinové masáži nebo si udělat příjemný čas v kavárně. 

Mimořádná cena do neděle 8. října2023

450 Kč / 18 €

Plus ti nabízím 30denní garanci vrácení celé částky. Pokud se během 30 dnů od zakoupení e-booku rozhodneš, že to není nic pro tebe, stačí, když mi napíšeš, a já ti bez dalších otázek vrátím peníze v plné výši.

30 dní také proto, abys stihla projít celým svým cyklem: v některých fázích ti možná přijde e-book příšerný a v jiných to bude pro tebe nejlepší knížka na světě. 🙂

Možná ještě přemýšlíš...

Je pro mne e-book  vhodný, i když jsem těhotná nebo kojím a nemám menstruaci?

E-book pro tebe bude přínosný i během těhotenství a po porodu, i když zatím nemenstruuješ, protože i  v těchto obdobích se naše energie proměňují a cykličnost nemizí. V e-booku tomuto tématu věnujeme celou kapitolu: čím se máš v tomto období řídit a jak se ve své cykličnosti zorientovat, i když nemáš menstruaci.

Je pro mne e-book vhodný, i když mám děti už velké nebo žádné děti nemám?

Věřím, že e-book bude inspirativní pro všechny ženy bez rozdílu věku jejich i jejich dětí. Bez rozdílu, zda jsou či nejsou matkami. Podrobně totiž popisuje ženský cyklus a jak ho v životě vědomě využívat v různých oblastech života, nejen v mateřství. Navíc ženy jsou cyklické po celý život, ať mají či nemají fyzickou menstruaci. Jedna ze čtenářek mi napsala:

‚Můj syn je už dospělý, přesto jsem cítila vinu za několik svých propadů a teď se postupně hojím, odpouštím a přijímám.Také se mi pozitivně upravuje vztah s mojí mamkou a rodinné zátěže z minulosti."