CELODENNÍ PROŽITKOVÝ KURZ PRO ŽENY

4 TVÁŘE ŽENY: JAK SI UŽÍVAT A VYUŽÍVAT SVÝCH PROMĚN

 • Chceš se zbavit nepříjemných stavů během menstruace či PMS?
 • Chceš poznat lépe sama sebe a své tělo?
 • Chceš se naučit lépe pracovat se svou energií?
 • Chceš objevit svou vnitřní sílu a skryté schopnosti?
 • Chceš pocítit vnitřní klid, svobodu a radost?
 • Chceš zahodit ideál dokonalé ženy a užívat si všech svých tváří?

PAK SI DOPŘEJ CELÝ DEN, KDY SE BUDEŠ VĚNOVAT JEN SAMA SOBĚ, HÝČKÁNÍ VŠECH SMYSLŮ A OBJEVOVÁNÍ ŽENSKÉ CYKLICKÉ PODSTATY!

Kurzem tě bude provázet Katka Marešová, certifikovaná lektorka Cyklické ženy®  a máma čtyř dětí, která pomáhá ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata.

Co tě na kurzu čeká:

 • Dozvíš se, co to je cykličnost, jak funguje ženské tělo a co všechno ovlivňují naše hormony.
 • Poznáš čtyři fáze ženského cyklu a naučíš se je na sobě poznat, a to i tehdy, když nemáš menstruaci.
 • U každé fáze ti ukážu, jaké specifické schopnosti ti přináší a jaké potřeby je třeba si během ní naplňovat.
 • Dozvíš se, jak si poradit s nepříjemnými projevy před i při menstruaci a dalšími výzvami tvých fází.
 • Naučíš se, jak o svém cyklu komunikovat s rodinou, v zaměstnání či s dalším okolím.
 • Ukážu ti, jak můžeš žít v souladu se svým cyklem a plánovat si podle něj svůj osobní i pracovní život.
 • Také tě čekají pohybová cvičení, jemné meditace, tvoření, péče o sebe a další překvapení 🙂
"Kačko, tak jsem den 1. První menstruace po kurzu. Užívám si to. Magnetka je super, můj muž se chodí koukat na ledničku, v jaké jsem fázi, a jaké jsou u toho rady, a funguje to! I on už chápe, že to není jen o menses,ale jde o víc. Ta neděle s tebou a holkami byla nádherná. MOC ještě jednou děkuju! Už jsem delší dobu cítila, že potřebuju probudit ženství. V sobě i okolo. Tvoje nabídka přišla v pravý čas, neváhala jsem ani vteřinu. Od našeho kurzu se víc soustředím na moji cykličnost. Magnet od tebe mám na lednici pro mého muže i pro mne a ono to funguje☺Plánuju si věci podle svého cyklu a nelítám tolik nahoru/dolů ☺Poslouchám víc své tělo a někdy si dám dárek a pro sebe si zatančím. Oproti minulosti jsem klidnější."
Jiřina
"Milá Katko, děkuji za energii, kterou záříš do světa, za tvé laskavé srdce a milý úsměv. Od naší společné neděle myslím na tebe i ženy z kruhu. To, co se tam událo, stále ještě neskončilo, vyvíjí se to, rozvětvuje a prohlubuje. Menstruace po kurzu proběhla moc hezky. Tři dny krvácení, jeden den čištění a konec. Krása. Všímám si sama sebe víc než před naším setkáním a mám z toho radost. Mám pocit, že jsem k sobě laskavější."
Jana
"Ahoj Katko, předně moc děkuji za tvou péči a ochotu se mnou sdílet, moc si toho vážím. Po tom našem kurzu se ve mně něco hnulo. Za prvé jsem byla z kurzu naprosto nadšená, přineslo mi to obrovské poznání, které už si ponesu dál do běžného života. Věřím, že se k tématům, kterým jsme se věnovaly, budu postupně vracet. Nejvíc si odnáším ten pocit blaha z té ženské pospolitosti, to bylo úchvatné. A pak nějaké praktické informace k tomu cyklu. Uchvátila mě ta tvá hravost s oblečením a barvami v různých fázích, už jsem to zkusila a budu myslím moc ráda používat. "
Anna

 

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro ženy, které chtějí lépe poznat samy sebe a naučit se žít v souladu se svou přirozeností. Kurz pro tebe bude přínosný, i když nemenstruuješ, ať už z důvodu těhotenství, kojení či menopauzy, protože i v těchto obdobích se naše energie proměňují a cykličnost nemizí.

"Ten den byl úžasný! Neuvěřitelně živá, ale zároveň klidná atmosféra, vzájemná otevřenost od první chvíle. A co se množství informací týče, nevěřím, že bych během několika málo hodin zírání na internet získala tolik, co přímo tam osobně! Zároveň díky komornímu počtu byl prostor pro osobní přístup. Prostě úžasný, skvělý, neočekávaný zážitek!"
Katka
"Pro mě to byl velice zajímavý a nový zážitek a určitě mi to celkově dodalo sebevědomí. Přestala jsem se nutit do věcí, na které nemám náladu, a čekám, až se karta obrátí a já tu danou činnost budu dělat s radostí v jiné fázi. Snažím se víc poslouchat svůj vnitřní hlas a neřídit se podle toho, co si na začátku měsíce naplánuji, ale přizpůsobuji to příležitostem a okolnostem. Shrnula bych to jako moc pozitivní zkušenost, která mi dala nový náhled na každodenní situace a nálady (a měnící se fáze) a být na sebe ještě o něco hodnější a tolerantnější."
Karolína
"Měla jsem tu čest účastnit se v létě setkání s Katkou. Byla jsem tam s dcerou, které už bylo 40 let, a setkání bylo pro dívky, které učí na prvním stupni. Všem mamkám, dcerám i babičkám to opravdu vřele doporučuji. V mých 63 letech jsem zažila úžasné odpoledne, které mě obohatilo a příjemně překvapilo. Velmi jsem litovala, že já ani moje dcera jsme nemohly toto zažít již před lety."
Blanka

Co si z kurzu odneseš 

 • Pochopíš, jak důležitý je odpočinek a péče o sebe pro pohodu tvou i tvého okolí.
 • Zbavíš se ideálu neměnné dokonalosti a zamiluješ si všechny své podoby.
 • Budeš si svůj čas plánovat efektivně a neplánované změny přijímat pružně.
 • Objevíš cestu, jak naplnit svůj pravý potenciál.
 • Budeš laskavější sama k sobě i ke svému okolí.
 • Začneš si užívat svého těla, ženství i života po celý měsíc!

Cena  kurzu:

2 450 Kč (100 EUR)

Termíny kurzu:

Sobota 25. 11. 2023 10-18hod KC Jasoň, Putimská 716/4 Praha - Libuš

Máte zájem o uskutečnění kurzu ve vašem městě nebo pro váš uzavřený kruh žen? Napište mi, prosím, na [email protected] nebo volejte na +420 737 883 108 a něco společně vymyslíme!

Těším se na naši společnou cestu za objevováním všech čtyř tváří ženy!

S láskou Katka Marešová