4 TVÁŘE ŽENY

Celodenní prožitkový kurz pro ženy o ženském těle a cyklu 

Sobota 23. 11. 2024 10–18 hod, Praha Kobylisy

Toužíš po tom být dokonalou milující ženou či mámou. Od rána do večera a často i od večera do rána skáčeš kolem dětí, domácnosti, partnera, práce a snažíš se naplnit všechny jejich potřeby a přání.

Každý měsíc ale přijde období, kdy jsi protivná na děti, muže, kolegy i sama sobě. Kdy přichází únava, vyčerpání, frustrace či bolesti. A možná to není jen jednou za měsíc...

Toužíš po tom cítit se dobře ve svém těle i při pohledu do zrcadla. Mít dost energie pro sebe i své blízké. Plnit si své sny. Žít smysluplný život.

 • Chceš se zbavit nepříjemných stavů během menstruace či PMS?
 • Chceš poznat lépe sama sebe a své tělo?
 • Chceš se naučit lépe pracovat se svou energií?
 • Chceš objevit svou vnitřní sílu a skryté schopnosti?
 • Chceš pocítit vnitřní klid, svobodu a radost?
 • Chceš zahodit ideál dokonalé ženy a užívat si všech svých tváří?

Pak tě srdečně zvu na celodenní kurz pro ženy "ČTYŘI TVÁŘE ŽENY"! 

Pojď si dopřát celý den, kdy se budeš věnovat jen sama sobě, budeš hýčkat své tělo a všechny smysly, pocítíš sílu vzájemné ženské podpory a objevíš kouzlo ženské cyklické podstaty!

7 věcí, které si z kurzu odneseš:

 • 1
  Pochopíš, jak funguje ženské tělo a co všechno ovlivňují naše hormony.
 • 2
  Poznáš čtyři fáze ženského cyklu a naučíš se je na sobě rozeznat.
 • 3
  Poznáš, jaké specifické schopnosti ti každá fáze přináší a jaké potřeby je dobré si během ní naplňovat. Pro pohodu tvou i tvého okolí.
 • 4
  Naučíš se, jak si poradit s nepříjemnými projevy jako PMS, bolestivou menstruací či ovulací.
 • 5
  Naučíš se, jak o svém cyklu komunikovat s rodinou, v zaměstnání či s dalším okolím.
 • 6
  Pochopíš, jak svůj cyklus využívat pro zvýšení efektivity v práci, domácnosti i v dalších oblastech, a jak si podle něj plánovat svůj osobní i pracovní život.
 • 7
  Poznáš lépe své tělo i duši skrze tanec, pohybová cvičení, jemné meditace, tvoření či péči o sebe ♥
"Kačko, tak jsem den 1. První menstruace po kurzu. Užívám si to. Magnetka je super, můj muž se chodí koukat na ledničku, v jaké jsem fázi, a jaké jsou u toho rady, a funguje to! I on už chápe, že to není jen o menses, ale jde o víc. Ta neděle s tebou a holkami byla nádherná! Už jsem delší dobu cítila, že potřebuju probudit ženství. V sobě i okolo.

Od našeho kurzu se víc soustředím na moji cykličnost. Plánuju si věci podle svého cyklu a nelítám tolik nahoru/dolů ☺Poslouchám víc své tělo a někdy si dám dárek a pro sebe si zatančím. Oproti minulosti jsem klidnější."
Jiřina
"Milá Katko, děkuji za energii, kterou záříš do světa, za tvé laskavé srdce a milý úsměv. Menstruace po kurzu proběhla moc hezky. Tři dny krvácení, jeden den čištění a konec. Krása. Všímám si sama sebe víc než před naším setkáním a mám z toho radost. Mám pocit, že jsem k sobě laskavější."
Jana
"Ahoj Katko, moc děkuji za tvou péči a ochotu se mnou sdílet. Po našem kurzu se ve mně něco hnulo. Za prvé jsem byla z kurzu naprosto nadšená, přineslo mi to obrovské poznání, které už si ponesu dál do běžného života. Nejvíc si odnáším ten pocit blaha z té ženské pospolitosti, to bylo úchvatné. Uchvátila mě ta tvá hravost s oblečením a barvami v různých fázích, už jsem to zkusila a budu myslím moc ráda používat. "
Anna

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro ženy, které chtějí lépe poznat samy sebe a svoje tělo. Pro ženy, které si chtějí odpočinout od kažodenních povinností a věnovat se chvíli jen samy sobě. Pro ženy, které chtějí vědomě pracovat se svými emocemi a energií.

Kurz pro tebe bude přínosný, i když nemenstruuješ, ať už z důvodu těhotenství, kojení či menopauzy, protože i v těchto obdobích se naše energie proměňují a cykličnost nemizí.

Kurzem tě provede Katka Marešová

Certifikovaná lektorka Cyklické ženy®, certifikovaná Měsíční Matka (Moon Mother®) a máma čtyř dětí, která pomáhá ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata.

0
let praxe vedení kurzů o ženském cyklu
0
kurzů pro ženy a dívky
0
odučených hodin na kurzech
0
dívek a žen na seminářích

6 let učí kurzy pro ženy i dívky o menstruaci a ženském cyklu na školách, v zájmových kroužcích, rodinných centrech, a vede cyklické kurzy pro mámy a dcery. Tímto tématem provedla přes 500 žen a dívek ve věku 5 - 75 let. 

V říjnu 2022 byla hostem Jardy Duška v pořadu Duše K s tématem svobodné menstruace a menstruačních mýtů. 

"Ten den byl úžasný! Neuvěřitelně živá, ale zároveň klidná atmosféra, vzájemná otevřenost od první chvíle. A co se množství informací týče, nevěřím, že bych během několika málo hodin zírání na internet získala tolik, co přímo tam osobně! Zároveň díky komornímu počtu byl prostor pro osobní přístup. Úžasný, skvělý, neočekávaný zážitek!"
Katka
"Pro mě to byl velice zajímavý a nový zážitek a určitě mi to celkově dodalo sebevědomí. Přestala jsem se nutit do věcí, na které nemám náladu, a čekám, až se karta obrátí a já tu danou činnost budu dělat s radostí v jiné fázi.

Snažím se víc poslouchat svůj vnitřní hlas a neřídit se podle toho, co si na začátku měsíce naplánuji, ale přizpůsobuji to příležitostem a okolnostem. Shrnula bych to jako moc pozitivní zkušenost, která mi dala nový náhled na každodenní situace a nálady (a měnící se fáze) a být na sebe ještě o něco hodnější a tolerantnější."
Karolína
"Měla jsem tu čest účastnit se v létě setkání s Katkou. Byla jsem tam s dcerou, které už bylo 40 let, a setkání bylo pro dívky, které učí na prvním stupni. Všem mamkám, dcerám i babičkám to opravdu vřele doporučuji. V mých 63 letech jsem zažila úžasné odpoledne, které mě obohatilo a příjemně překvapilo. Velmi jsem litovala, že já ani moje dcera jsme nemohly toto zažít již před lety."
Blanka

Co si z kurzu odneseš 

 • Pochopíš, jak důležitý je odpočinek a péče o sebe pro pohodu tvou i tvého okolí.
 • Zbavíš se ideálu neměnné dokonalosti a zamiluješ si všechny své podoby.
 • Budeš si svůj čas plánovat efektivně a neplánované změny přijímat pružně.
 • Objevíš cestu, jak naplnit svůj pravý potenciál.
 • Budeš laskavější sama k sobě i ke svému okolí.
 • Začneš si užívat svého těla, ženství i života po celý měsíc!

Termíny kurzu:

Sobota 23. 11. 2024  10-18hod KC Jasoň, Putimská 716/4 Praha - Libuš

Cena  kurzu:

Cena celodenního prožitkového kurzu Čtyři tváře ženy, který ti pomůže žít tvůj plný potenciál, zvýšit tvou celkovou efektivitu i spokojenost, a současně ti dá návod na všechny tvoje nálady a emoce, je

2 450 Kč /100 EUR

Ale pozor, to není všechno! Jedním z nejčastějších přínosů, které ženy po kurzu zmiňují, je obohacující a hřejivý pocit z ženské pospolitosti a vzájemné podpory. A proto jsem pro tebe připravila speciální 

AKCI 1+1 ♥

Vezmi na kurz svojí kamarádku, kolegyni, sestru, švagrovou, maminku či tchýni a za druhou vstupenku zaplatíte místo 2 450 Kč jen 1 000 Kč. Cena pro vaši dvojici pak bude místo

4 900 Kč /200 EUR

3 450 Kč /141 EUR (1 725 Kč za osobu)

Ale to stále není všechno 🙂 Abych tě ještě víc podpořila a pomohla ti udělat tento zásadní krok na tvé cestě za naplněným a spokojeným životem, mám pro tebe speciální dárek

POKUD SE NA KURZ PŘIHLÁSÍŠ DO KONCE ŘÍJNA 2023, POŠLU TI JAKO DÁREK 90MIN ONLINE PŘEDNÁŠKU  V HODNOTĚ 890 KČ

"Zdravé stravování a návyky pro tvůj pohodový menstruační cyklus"

včetně praktického shrnutí v pdf a konkrétních receptů, ve kterých najdeš praktické tipy, jak se díky stravě a dalším návykům podpořit v lepším prožívání menstruačního cyklu, zlepšit svůj celkový výkon i životní spokojenost.

Těším se na naši společnou cestu za objevováním všech čtyř tváří ženy!

S láskou Katka Marešová

Máte zájem o uskutečnění kurzu ve vašem městě nebo pro váš uzavřený kruh žen? Napište mi, prosím, na katka@katkamaresova.cz nebo volejte na +420 737 883 108 a něco společně vymyslíme!