Jak využít váš menstruační cyklus pro naplněný, pohodový a vášnivý vztah :)

  • Jak se projevuje menstruační cyklus ve vztahu s muži, v komunikaci i v intimitě?
  • Proč je zcela přirozené, že se mužům líbí jiné ženy a ženám jiní muži a jak to udělat, aby to nekončilo hned v posteli či rozpadem vztahu?
  • Jak se zbavit závislosti na pornu?
  • Jak být ve vztahu i v životě více přítomný?
  • Jak jako chlap ustát ženské emoce a proměnlivé nálady?
  • Jak se postavit do své síly?

To vše a mnoho dalšího se dozvíte v inspirativním rozhovoru s životním koučem Alexem Byčekem 🙂 Rozhovor, který chcete pustit i svému partnerovi :))

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor si můžeš poslechnout i ve formě podcastu zde:

Alex v rozhovoru několikrát zmiňuje témata, jak se očistit od minulých emocí, být víc přítomný, dívat se na vše z nadhledu a postavit se plně do své síly. Všechna tato témata vložili spolu se Swami Anahatou do online workshopu Sexuální mistrovství pro muže, díky kterému pročistíš bloky kolem sexuality, pustíš potlačované emoce, otevřeš svůj multiorgasmický potenciál a aktivuješ svůj plný potenciál jako muž. Pokud navíc zadáš do objednávky kód KATKA, získáš slevu 490 Kč.

Hodně radosti a zábavy ve vzájemných vztazích ti přejí Katka a Alex ♥

Katka Marešová
Jsem certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a šťastná máma čtyř dětí. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci, a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Pořádám cyklické kurzy pro dospělé 4 tváře ženy i prožitkové semináře pro děti a dospívající Rozkvétající žena: Hravě a zdravě o menstruaci a ženské proměnlivosti. Jsem autorkou praktického e-booku Cyklická máma: nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti. Více o mně se dočtete zde>>. Kontaktovat mne můžete na katka@katkamaresova.cz. Můžeme se také potkávat v uzavřené FB skupině Cyklická máma
  • Chceš se cítit ve svém těle skvěle po celý měsíc?
  • Chceš mít doma pohodu po celý měsíc?

Pak právě pro tebe jsem napsala:

12 tipů, jak být doma v pohodě po celý měsíc