Noci mojí smrti: rozhovor se ženou, které leukémie zachránila život

Inspirativní povídání s autorkou knihy „Noci mojí smrti“ Martou V., která se uzdravila z akutní leukémie a sama o sobě dnes říká, že jí leukémie zachránila život. Svůj silný příběh popsala velmi otevřeně a upřímně v knize Noci mojí smrti.

Na jednu stranu je to příběh plný bolesti a strachu, ze kterého mrazí. Ale především to je příběh, který vám dodá naději a pocit vděčnosti a radosti ze života. Stejně jako naše povídání, ve kterém Marta mj. sdílí:

  • Co jí pomohlo, aby zvládla projít touto náročnou zkouškou, kdy jeden den ještě běhala s kamarády na lyžích a druhý den jí doktor v nemocnici oznamoval, že si může na příští týden domluvit termín svého pohřbu.
  • Co potřebovala od svého okolí a jak můžeme podpořit své blízké v takových těžkých chvílích.
  • Co všechno si z tohoto prožitku odnesla a jak jí to obohatilo život.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Povídání si můžete poslechnout i jako podcast zde:

Pro spuštění podcastu klikněte na tlačítko PLAY. Podcast najdete také na Spotify – Cyklická máma Katka Marešová

 

Knihu Noci mojí smrti si můžete objednat zde.

Katka Marešová
Jsem certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a šťastná máma čtyř dětí. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci, a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Pořádám cyklické kurzy pro dospělé 4 tváře ženy i prožitkové semináře pro děti a dospívající Rozkvétající žena: Hravě a zdravě o menstruaci a ženské proměnlivosti. Jsem autorkou praktického e-booku Cyklická máma: nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti. Více o mně se dočtete zde>>. Kontaktovat mne můžete na katka@katkamaresova.cz. Můžeme se také potkávat v uzavřené FB skupině Cyklická máma
  • Chceš se cítit ve svém těle skvěle po celý měsíc?
  • Chceš mít doma pohodu po celý měsíc?

Pak právě pro tebe jsem napsala:

12 tipů, jak být doma v pohodě po celý měsíc