Podcast o ženském cyklu

Povídání dvou mužů a dvou žen o ženském cyklu. Proč některé ženy menstruací trpí a jiné ne? Proč je pro muže výhodné o ženských cyklech vědět a jak jim mohou být k užitku? Mají nějaký cyklus i muži? Jak funguje cykličnost v partnerských vztazích? To a mnohem více najdete v 31. dílu podcastu O TOM o ženské cykličnosti.

Je mi velkou ctí, že jsem byla pozvaná jako host do podcastu O TOM a mohla si v něm povídat se dvěma muži a jednou ženou o ženském cyklu. Neboť otevírat toto intimní téma v bezpečném prostoru s muži i ženami je vždy velice léčivé a obohacující pro všechny zúčastněné.

A tak vás srdečně zvu k poslechu a k tomu nebát se mluvit o menstruaci a ženském cyklu s muži. Moje zkušenost je taková, že většina mužů touží po tom rozumět ženám a mít s nimi láskyplné a respektující vztahy. A rozumět ženě znamená rozumět jejímu ženskému cyklu.

Pro muže je to obrovská úleva, když pochopí, že ženská proměnlivost má svoji logiku 🙂 A obrovská úleva je to i pro ženu, když se může bez obav a bezpečně projevovat v celé své kráse a rozmanitosti.

Laskavé a inspirativní povídání si můžete pustit zde:

Spotify

Apple podcast

České podcasty

Katka Marešová
Jsem certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a šťastná máma čtyř dětí. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci, a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Pořádám cyklické kurzy pro dospělé 4 tváře ženy i prožitkové semináře pro děti a dospívající Rozkvétající žena: Hravě a zdravě o menstruaci a ženské proměnlivosti. Jsem autorkou praktického e-booku Cyklická máma: nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti. Více o mně se dočtete zde>>. Kontaktovat mne můžete na katka@katkamaresova.cz. Můžeme se také potkávat v uzavřené FB skupině Cyklická máma
  • Chceš se cítit ve svém těle skvěle po celý měsíc?
  • Chceš mít doma pohodu po celý měsíc?

Pak právě pro tebe jsem napsala:

12 tipů, jak být doma v pohodě po celý měsíc